Ładne dziewczyny i ich problemy!

1
2655

Ładne dziewczyny to mają łatwiej” – chyba nie raz już to słyszałam. Tak samo, jak „bogaci mają łatwiej”, „śmiali mają łatwiej” i tak dalej. No, życie nie jest sprawiedliwe. Jedni mają gorzej, inni lepiej. Ci mają łatwiej, a tamci mają trudniej…. w pewnym zakresie.

Jestem ładną dziewczyną… Weź moje problemy

Jakże często jednak okazuje się, że ci, którym tak zazdrościliśmy, okazują się mieć problemy, których sami nie chcielibyśmy mieć (i już z dwojga złego wolimy nasze). Zanim do tego dojdzie (o ile w ogóle), potrafimy roztrząsać godzinami, jak to inni mają lepiej.

Jakie problemy może mieć ładna dziewczyna?
Ładne dziewczyny i ich problemy! Jakie problemy mają ładne dziewczyny?

Jakie więc problemy mogą mieć ładne dziewczyny?

No właśnie: jakie? Przecież wszystko im idzie jak z płatka:

  • Zdają egzaminy (to nic, że potem inni się podśmiechują, że za ładne oczy… a przecież te brzydkie też zdały),
  • Dostają dobrą pracę (pewnie się spodobała szefowi, a przecież i brzydkie są w biurze),
  • Dostają awans (no nie inaczej niż przez łóżko),
  • Mają powodzenie u mężczyzn (i wcale nie dlatego ich koleżanki zieją zawiścią).

Brzmi zachęcająco? 😛

A według Was, jakie problemy mogą mieć ładne dziewczyny?

Czekam z ciekawością na Wasze opinie i komentarze. Dajcie w komentarzach swoją listę problemów jakie mogą mieć ładne dziewczyny.

Niech ten wpis będzie zbieraniną wszystkich przykrości, złośliwości i innych …ości jakie doświadczają w swoim życiu ładne dziewczyny. Problemy ładnych dziewczyn. Jak to w ogóle brzmi?

Dla kogoś kto tego nigdy nie doświadczył i nie przeżył jest to temat nie do pomyślenia. Jednak taki problem istnieje… pomóżmy sobie!

1 KOMENTARZ

  1. sa nieszczesliwe bo ciagle za malo ładne, ; uganiaja sie za srodkami które je uładniają ,całe sa głownie pochłoniete tym aby byc ładna i wszystko sie skupia tylko wokół tej ładności i to jej , nic i nikt sie nie liczy czasami reflektują sie ,ze jakas uwaga należy się innym ale szybko przechodzą do swoich przyzwyczajen i wchodza w swiat fascynacji opakowaniem, porównuja sie do tych rówiesniczek i nieco starszych , młodsze sa nienawidzone , poranki dla nich nie istnieją chyba że w ciemnej dziurze , lubują sie w drugiej połowie dnia i nieco szarówą , kiedy cos tam moze byc nieuchwytne dla wytrawnego, krytycznego oka; najgorzej sie czuja po nocy w jasnym pełnym luster pokoju bez łazienki, są wowczas nie do zniesienia ; w gruncie rzeczy są mało warte , niezdolne do przeżyć z partnerem czy partnerką chyba ze takie same i nakrecaja sie ,obok takich leży zawsze do wyboru silikonowy partner czy to murzyn czy mulat z regułu z malutkim pomocnikiem , stła miejsce w szufladzie on daje jej rozkosze przed lustrem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here